עורך דין מקרקעין בתל אביב

צריכים ליווי של משרד עורכי דין המתמחה בנדל"ן? משרד עו"ד זלצר הינו משרד מוביל בתחומו ומתמחה בעסקאות מקרקעין לרבות ייצוג בערכאות שיפוטיות בסכסוכי נדלן מורכבים.

התמחויות משרד עו"ד זלצר

משרדנו מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים בעת מכירת או רכישת נכסי מקרקעין וביצוע עסקאות נדל"ן פשוטות ומורכבות כאחד. למשרדנו ניסיון רב בעסקאות רכישה ומכירה של זכויות מקרקעין, הסכמי קומבינציה, פרצלציה, תביעה לפירוק שיתוף מקרקעין, חלוקה ואיחוד של מקרקעין, רישום בפנקסי המקרקעין, תביעות משפטיות עקב סכסוכי מקרקעין, ייעוץ וסיוע משפטי בענייני תכנון ובנייה, ייעוץ משפטי הנוגע לענייני מיסוי מקרקעין, מס שבח, היטלי השבחה, תביעות בגין הפקעות מקרקעין, תביעות נזיקיות בגין ירידת ערך למקרקעין, תביעות נגד שוכרי מקרקעין, תביעה לפינוי מושכר, קבוצות רכישה, תביעות כנגד קבלנים בגין מסירות דירה עם ליקויי בנייה, הסכמי ליווי בנקאיים, תביעות נגד דיירים סרבנים המסרבים לפנות את המקרקעין בתום תקופת שכירות, תביעות עקב נזקים שנגרמו למקרקעין או לדירות מושכרות על המקרקעין וכן במגוון רחב של נושאים נוספים.

עורך דין מרקעין בתל אביב

מתי כדאי לפנות לעורך דין העוסק במקרקעין תל אביב

בין אם אתם מבקשים לבצע עסקת מכירה או רכישה של מקרקעין, של דירה או בית פרטי, בין אם אתם מבקשים לתבוע או אם נתבעתם על ידי גוף או אדם עקב סכסוך הקשור במקרקעין, בין אם אתם מבקשים ייעוץ או ליווי ראשוני או מבקשים ייעוץ בהיבטי מיסוי, יש לפנות לעורך דין העוסק במקרקעין ובעל מומחיות בתחומים אלו וזאת בכדי לגבש עבורכם אסטרטגיה נכונה שדרכה כדאי לפעול.

אילו פעולות עורך הדין המייצג אותי מבצע

תפקידו של עורך הדין הוא לייצג אתכם נאמנה, לגבש עבורכם אסטרטגיה נכונה ולדאוג לזכויותיכם ולכל ההיבטים הקיימים בעת עריכת עסקה במקרקעין. מכיוון שעסקאות מקרקעין הן לעיתים עסקאות סבוכות ובעלות השלכות כלכליות רחבות, הרי שעורך הדין המייצג אתכם צריך לבצע את כל הבדיקות האפשריות אשר בתחום מומחיותו בכדי לוודא עבורכם שהסיכון בעריכת העסקה יהא מינימאלי ככל הניתן. עורך הדין המייצג אתכם ינהל עבורכם את המו"מ, יערוך את הסכם המכר והכול תוך דאגה לחשיפה מינימאלית לסיכון מטעמכם ותוך שמירה על האינטרסים שלכם. ככל והמדובר בתביעה הקשורה למקרקעין, עורך הדין יגבש עבורכם אסטרטגיה נכונה, ינהל עבורכם את התיק וייצג אתכם נאמנה בהליך המשפטי.

מתי כדאי לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין העוסק במקרקעין תל אביב

תלוי בעסקה או בנושא המשפטי שבו אתם זקוקים לסיוע, אך באופן כללי אפשר לומר כי ההמלצה היא לפנות לעורך דין מקרקעין בתל אביב מהר ככל האפשר. עוד לא נתקלנו בלקוח שפנה אלינו מוקדם מידי לייצוג, נתקלנו בהרבה מאוד לקוחות שלא פנו בזמן לייצוג משפטי וזה כמובן גרם להם לנזקים גדולים. עורך הדין יבחן את המקרה, ימליץ לכם על דרכי פעולה אפשריות וייתן לכם ייעוץ מקצועי ונכון.

הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו המומחה בתחומי המקרקעין והנדל"ן ונשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם ליווי וייעוץ ראשוני.