אודותינו

זלצר עורכי דין

אודותינו

זלצר עורכי דין הינו משרד עורכי דין דינאמי המעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, חברות, גופים ציבוריים ועמותות. את שירותינו אנו מקפידים לתת תוך מתן יחס אישי וחם, אוזן קשבת לצרכיהם של לקוחותינו וכמובן תוך שמירה על מקצועיות ואמינות מלאה.

אנו עוסקים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי ובתחום הנדל"ן.

בין התחומים בהם אנו מציעים שירותים:

  • נדל"ן– משרדנו עוסק בליווי עסקאות מקרקעין על שלל ההיבטים. הסכמי מכר, רישום עסקאות, פינוי מקרקעין, חוזי שכירות, ניהול נכסים, ניהול מו"מ בתחום הנדל"ן, הסכמי שיתוף במקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין, הסכמי קומבינציה, חוזים מול קבלנים וייצוג צדדים לסכסוכים שונים בתחום הנדל"ן. משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה החל משלבי הבירור הראשוניים, דרך המו"מ ועד להשלמת העסקה.
  • ליטיגציה משרדנו מעניק בין היתר שירותים משפטיים לתיקים המגיעים לדיון משפטי, בין מדובר בתביעות שהגיעו לבית משפט, בית דין או כל ערכאה שיפוטית אחרת. בנוסף, אנו מציעים דרכים יצירתיות לנסות וליישב את הסכסוך בטרם ננהל הליך משפטי ארוך ומייגע לשני הצדדים. למשרדנו ניסיון בייצוג התיקים בכתלי בתי המשפט, עורכי הדין במשרד בקיאים בתחומים רבים ומייצגים מבחר רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים. ליטיגציה פרושה על תחומים רבים ועבודתו של הלטיגטור הינה משמעותית ומורכבת וטומנת בתוכה מרכיבים רבים של בקיאות, איסוף ראיות ומוכנות לכל תרחיש. הלטיגטורים במשרדנו נתמכים ע"י צוות המשרד על מנת לקבל את התמונה המקיפה ביותר בתיק ובכל תיק אנו משתדלים לשתף מספר רב ככל הניתן של עורכי דין ע"מ לבחור באסטרטגיה הטובה ביותר עבור הלקוח.
  • הוצאה לפועל – ייצוג זוכים בהוצאה לפועל. משרדנו מעניק ייצוג משפטי לפרטיים וחברות הזקוקים לשירותי גביית חובות. אנו מייצגים זוכים בהוצאה לפועל, לצורך גביית שיקים ללא כיסוי, פסקי דין שניתנו ולא קויימו. ניהול הליכי גבייה בהוצאה לפועל, דורש מיומנות, תחכום, יצירתיות, ידע ניסיון וחשיבה מחוץ לקופסא. לצורך כך, אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהטבים בתחום לצורך גביית החוב, הכל תוך מקצועיות בלתי מתפשרת.

משרדנו ממקום במרכז העסקים של רמת גן, בסביבת הבורסה ליהלומים ומעניק שירותים משפטיים ללקוחות מכל הארץ. בשל המיקום של המשרד, לקוחותינו יכולים להגיע אלינו בנוחות גם בתחבורה ציבורית.

הקו המנחה של השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים, הינו, האמרה הידועה, "סוף מעשה במחשבה תחילה". עבורנו, אין מדובר באמרת סתם, אלא ממש בדרך חיים אותה אנו מנחילים בשירותינו המשפטיים ללקוחותינו.

המוטו שחרטנו על דגלינו הינו: להפוך כל לקוח, ללקוח קבוע שימליץ על השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים, לא רק בשל איכות השירותים המשפטיים אלא גם בשל היחס האישי והחם אותו אנו נותנים ללקוחותינו. על כך ניתן ללמוד מהמלצותיהם של לקוחותינו. 

צרו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ 077-2200122.

למידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר