[email protected] | 077-2200122

ליטיגציה

ליטיגציה

ליטגציה היא ייצוג משפטי ועורך הדין המייצג את הצדדים בבית הדין נקרא ליטגטור – (לצורך העניין בעמוד זה,נקרא לו לעיתים עורך דין ליטיגציה).

לא כל עורכי הדין מספקים גם שירותי ליטגציה, שכן על מנת לייצג אדם או עסק בבית המשפט יש צורך בכישורים נוספים על אלו הנדרשים על מנת לבצע את עבודת המשרד השוטפת מחוץ לבתי המשפט.

למשרד עורכי הדין זלצר מחלקת ליטיגציה מנוסה המספקת סיוע ללקוחות אשר נקלעו לסכסוך משפטי, ללקוחות שעומדים מול תביעות בלתי צפויות, או כאלו ששוקלים להגיש תביעה.

לצוות שלנו יש את הידע לסייע לכם בכל אחד מתחומי הייצוג משפטי בישראל.

התהליך מתחיל בייעוץ ראשוני בנושא התביעה. אם תחליטו לשכור את שירותי המשרד עם עורך דין ליטיגציה צמוד,  אנו נעזור לכם בכל הדרכים העומדות לרשותנו להשיג את המגיע לכם.

למשרד עורכי הדין זלצר יש גם ניסיון בגישור ובאמצעים חלופיים אחרים ליישוב סכסוכים. כאשר אנו סבורים כי הליכים משפטיים לא יפעלו לטובתכם, נייעץ לכם לגבי האפשרויות השונות העומדות בפניכם.

לעולם לא נגרור אתכם להליך שאין בו תועלת עבורכם.

אמנם כל עורך דין יכול להיות מוסמך בתור עו"ד ליטיגציה, אך לא כל עורך דין הוא ליטגטור טוב.

ליטיגציה אזרחית

 • משרד עורכי הדין זלצר מספק בעיקר שירותי ליטיגציה בזירה האזרחית-עסקית. זאת, מתוך מחוייבות ונאמנות ללקוחות שלנו, אם אנו נתקלים בצורך משפטי בתחומים נוספים, אנו נעזרים בעורכי דין נוספים ומוודאים שיטפלו בתיק עורכי דין המתמחים בתחומי המשפט הנדרשים.

  אודות שירותי הליטיגציה האזרחית שלנו

  להלן כמה מהסיבות העיקריות מדוע כדאי לבחור במשרד עורכי הדין זלצר כאשר אתה זקוק לשירותי ליטיגציה אזרחית:

  • משרדנו מציע ייצוג עם עו"ד ליטיגציה – ליטגטור, בכל בתי המשפט (השלום, המחוזי ובית המשפט העליון) ובבתי משפט אחרים. כמו כן, אנו מייצגים את לקוחותינו בערכאות מעין שיפוטיות, בוועדות ערער שונות, בהליכי בוררות ובהליכי גישור שונים.
  • עורכי הדין שלנו מופיעים בערכאות שונות של בתי המשפט באופן שגרתי, הם למודי ניסיון, חדי מחשבה, יצירתיים, בעלי יכולות שכנוע, מתנהלים כראוי גם בזמני לחץ, אולם, מה שהופך אותם יותר מכל, לליטיגטורים אמיתיים מבטן ומלידה, הוא האהבה שלהם למקצוע וההנאה שלהם ממלאכת הייצוג בבית המשפט.
  • אנחנו, בזלצר עורכי דין, יסודיים מאוד ומקפידים ללמוד את התיק על בוריו כדי לתת את המענה הטוב והיצירתי ביותר לכל אתגר שיעלה במהלך הייצוג בבית המשפט. ניסיון החיים העשיר של עורכי הדין שלנו, הוא שמאפשר לנו להכיר תחומים מגוונים ולאפשר לנו להציע את הייצוג המשפטי הטוב ביותר.
  • כדי שהלקוח אכן יהפוך לחלק בלתי נפרד מ"צוות העבודה" שלנו, אנחנו נוהגים להסביר לו את כל הפרוצדורות הצפויות במסגרת ההליך המשפטי, וזאת ע"מ לאפשר ללקוח לקחת חלק פעיל בתיק שלו, ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורו. ההכוונה וההסברים שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו מסייעת להם תמיד לקבל החלטות שקולות ומושכלות יותר בנוגע להליך המשפטי בו הם מעורבים.
  • הליך ההתדיינות בבית המשפט הוא תחרותי וקשה, וזאת מאחר וכל צד שואף להטות את הכף לכיוונו ולנצח בהתדיינות (לעיתים גם תוך פגיעה בצד השני להתדיינות). לכן, לצד השליטה הגבוהה בתשתית העובדתית של התיק ובתשתית המשפטית של התיק, ראוי, כי עורך הדין המייצג יגלה גם רגישות ואמפטיה כלפי הלקוח. אנחנו, בזלצר עורכי דין, מלבד הליווי המשפטי, מקפידים לפעול ברגישות כלפי לקוחותינו ולצמצם ככל שניתן את הפגיעה בלקוחותינו בשל ההתדיינות המשפטית. הכל תוך רגישות מקסימלית לצרכיו של הלקוח.

  ליטיגציה עסקית

  ניהול עסק מצליח בימינו הוא אתגר. כאשר אתה נתקל במחלוקת, נקלע לסכסוך או עומד בפני בתביעה נגד העסק שלך, המשאבים הכספיים, הזמן והאנרגיה שלך הם הראשונים להיפגע.

  הליכים משפטיים הם יקרים, ארוכים, ועם החוקים והתקנות הקיימים כיום, עמידתו של העסק למשפט, בצד התובע או הנתבע, יכולה אפילו לאיים על עצם קיומה של החברה.

  לאור זאת, חשוב להשתמש בשירותיו של עורך דין ליטיגציה מוכשר ובעל ידע ובעל ניסיון רב בליטיגציה עסקית.

  בעזרת מומחיות וחוש עסקי מפותח, עורכי דין שמתמחים בליטגציה עסקית יבינו באופן מלא את השפעת התביעה על תפקודו ועצם קיומו של העסק ויבנו אסטרטגיית התדיינות משפטית המותאמת לצרכיו של העסק.

  במקרים מסוימים הפנייה לדיון משפטי בבית המשפט אינה גישה מעשית, במיוחד כאשר אין בה היגיון כלכלי.

  לדוגמה, אם על מנת לרדוף אחר הכנסות של חודשיים תדרשו לשלם מחיר אותו תרוויחו בשנה שלמה אין בבחירה זו כל היגיון עסקי.

  עו"ד ליטיגציה המיומן בליטיגציה עסקית צריך להיות ער לסיטואציה ולהבין בעסקים, במנגנוני הרווח וההפסד, בנוסף לכישוריו המשפטיים.

  אחרי הכל, לא מדובר רק בזכייה בתיק, אלא בהשקעה בהבטחת עתידו של העסק כולו. 

  סוגי התדיינות משפטית בתחום העסקי

  התדיינות עסקית בישראל כוללת מגוון רחב של תביעות, למשל: רשלנות, דיני חוזים, סכסוכי תשלומים, תובענות ייצוגיות וסוגי תביעות רבים אחרים.

  תביעות אלה מוגשות לעיתים קרובות נגד העסק על ידי עובד, לקוח, ספק, או אפילו חברה או ארגון אחר.

  בין יתר השירותים, משרד עורכי הדין זלצר מציע ייצוג משפטי עסקי בתחומים הבאים:

  • הפרת חוזה וסכסוכי חוזה בתחום המקרקעין
  • תביעה לפינוי מושכר
  • תביעות לסילוק יד
  • הפרת חוזים עסקיים
  • סכסוכי שותפים ובעלי מניות
  • סכסוכים בין שותפים במקרקעין
  • תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין
  • סכסוכים בגין הסכמי רכישה, אספקה ומכירה
  • סכסוכים מסחריים
  • תביעות לאכיפה וגביה 

  אם מוצג בפנינו תיק ליטיגציה עסקית או שעולה הצורך בייצוג משפטי בתחום בו איננו מתמחים, יש לנו גישה מיידית לעורכי דין ליטגטורים מקצועיים אחרים שיעניקו סיוע בתחומים המשפטיים הנדרשים.

  אודות שירותי הליטיגציה העסקיים שלנו

   משרד עורכי הדין זלצר מתמחה בליטיגציה עסקית. הנה כמה מהסיבות שהצוות שלנו הוא בין הטובים בתחום הייצוג המשפטי העסקי:

  יש לנו מחלקת ליטיגציה מיומנת המסייעת ללקוחות לאורך כל ההליך המשפטי, ומציעה ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות, כולל בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי, ובית המשפט העליון. 

  אנו מייצגים לקוחות גם בוועדות ערעור שונות, בהליכי גישור ובוררות, ובבתי משפט מעין שיפוטיים.

  אחד היתרונות הגדולים ביותר שלנו טמון בהבנתנו את ההשפעה של התדיינות עסקית.

  מסיבה זו, אנו מציעים תחילה פתרונות אלטרנטיביים יעילים כגון גישור או בוררות שיעזרו לכם להימנע מתהליך ההתדיינות, במידת האפשר.

  במצבים רבים לא ניתן להימנע מהתדיינות משפטית, ובמקרים אלה אנו מבטיחים כי גם עורך הדין המייצג וגם הלקוח ערוכים כראוי.

  על ידי לימוד המקרה בקפידה, אנו צופים ונערכים מראש לקראת הסיכונים האפשריים עבור לקוחותינו הכרוכים במשפט.

  חשוב לנו לשמור על שקיפות מול הלקוח ולהבהיר לו את כל ההשלכות והדרישות המשפטיות הכרוכות במקרה כמו גם את האתגרים העומדים לפתחנו.

  עורכי הדין שלנו הם ליטגטורים מומחים שמצליחים, בכל מקרה ומקרה, לראות את התמונה הגדולה מבלי לאבד את הפרטים הקטנים.

  עם הידע העסקי שלהם, עורכי הדין מסוגלים לסייע ללקוחותינו לעמוד ביעדים העסקיים שלהם במהלך ההליכים המשפטיים.

  אנו מופיעים בקביעות בבתי משפט שונים, מה שמעניק לנו את היכולת להגיב בזמן אמת ולהתמודד עם מצבי לחץ.

  לאורך כל הדיון בבית המשפט ינתח עורך הדין המייצג, האחראי על הצגת המקרה בבית המשפט, את ההליכים ויתאים את האסטרטגיה שלו לפי הצורך.

  הכל תוך מחשבה תחילה בטרם מעשה.

  אחת הסיבות המרכזיות ביותר להצלחתנו, במשרד עורכי הדין זלצר, היא שצוות הליטיגציה שלנו אנרגטי, נלהב מעבודתו וכך משתמש בכישוריו כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו בבית המשפט.

  במשרד עורכי הדין זלצר אנו מבינים עד כמה הליכים עסקיים יכולים להיות קשים ותובעניים, ולכן אנו נוהגים בלקוחותינו ברגישות ובאמפתיה.

  עורכי הדין שלנו מקדישים זמן להסביר בבירור את תהליך ההתדיינות ללקוחות, צעד צעד, כדי שיוכלו לקבל החלטות משכילות ולעבוד יחד כצוות להשגת התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

  גישור ויישוב סכסוכים

  הליכי בוררות וגישור הפכו לצורה חלופית מקובלת ומקובלת של יישוב סכסוכים. היתרון הגלום בהליכים הללו הוא בכך שהם זולים יותר, מהירים וישירים יותר מדיון בבית המשפט.

  כיום, עמידה בפני בית המשפט פירושה בחירה בתהליכים ארוכים ומייגעים שעשויים לקחת חודשים ואף שנים וכוללים הוצאות משמעותיות שרוב הצדדים יעדיפו להימנע מהם.

  גישור

  הליך הגישור מאפשר לצדדים לפתור סכסוכים באמצעות הסכמה הדדית שלוקחת בחשבון את הרגשות והצרכים של כל צד.

  כאשר תהליך הגישור מתנהל כראוי, ניתן לפתור את הסכסוך עם תוצאה חיובית עבור שני הצדדים ולעיתים קרובות, ניתן לתקן גם את הקשר הכושל.

  בין אם אתם עומדים בפני תביעה ונשלחתם לגישור על ידי בית המשפט ובין אם בחרתם ללכת לגישור באופן עצמאי, מומלץ לתת לגישור הזדמנות אמיתית לפתור את הסכסוך כדי להפיק את המרב מהתהליך.

  הליך הגישור מצליח כאשר הסכם הגישור נחתם בהסכמה מלאה ובהסכמה של שני הצדדים לגבי אופן פתרון הסכסוך. הסכם זה מחייב את אישורו של בית המשפט על מנת לקבל תוקף של פסק דין.

  בוררות

  בהשוואה להליך הגישור, הליך הבוררות הוא הליך חלופי בו בורר מחליף את השופט בהחלטה על תוצאת הסכסוך.

  הצדדים המעורבים רשאים לבחור בהליך הבוררות מבלי לבחור את הבורר או שהצדדים לבחור בורר ספציפי שיכריע ביניהם במהלך הסכסוך.

  הבורר יכול להיות איש מקצוע בתחום שבו התעורר הסכסוך או אדם אשר שני הצדדים המעורבים בסכסוך מכבדים את דעתו, ללא קשר לשאלה אם יש לו הכשרה משפטית או לא.

  היתרון של הליכי בוררות הוא שהם בדרך כלל קצרים בהרבה מהדיונים בבית המשפט. על מנת להוציא אל הפועל את פסק הבוררות, יש לאשרו בבית המשפט וליתן לו תוקף של פסק דין.

  אודות שירותי הגישור והבוררות שלנו

  משרד עורכי הדין זלצר מספק שירותי ייצוג בהליכי גישור ובוררות בין יחידים לחברות, כמו גם בין גופים עסקיים שונים. בנוסף, מר עמיחי זלצר משמש לעתים קרובות כמתווך או בורר

  אם אתם מחפשים ייצוג משפטי בהליך גישור או בוררות, או אם אתם זקוקים לבורר או מגשר לסכסוך עם ספק, משקיע, שותף או חברה, משרד עורכי הדין זלצר הוא הכתובת לפנות אליה.

  הנה מה שמבדיל אותנו מחברות אחרות:

  עו"ד עמיחי זלצר הוא בוגר קורס הגישור של המרכז הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין ובעל ידע רב בתהליך הגישור והבוררות, כמו כן הוא בעל ניסיון מסחרי מרשים בניהול משא ומתן.

  עם ניסיון זה הוא משיג תוצאות משביעות רצון לשני הצדדים על ידי ניהול משא ומתן בצורה יעילה, הוגנת, יסודית ומקיפה, וכתוצאה מכך נפתרת המחלוקת.

  סכסוכים עסקיים הם בלתי נמנעים, אך אם הם לא נפתרים במועד, הם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לחברה.

  מתוך הבנה של ההשפעה השלילית הזו, עורכי הדין של זלצר חותרים לנהל את ההליכים במהירות האפשרית, ביעילות, בחוכמה וברגישות.

  עורכי הדין במשרד זלצר תמיד זמינים ונגישים. לקוחותינו מקבלים מענה מיידי לכל צרכיהם ושאלותיהם.

  אנו דוגלים ברמת גבוהה של שירות על מנת להבטיח שכל אחד מלקוחותינו ירגיש שהפקיד את עסקיו בידיים טובות ואחראיות.

  כראש המשרד, מר עמיחי זלצר מעורב בתהליך הבוררות או הגישור מרגע שלקוח יוצר קשר עם המשרד ועד להשגת הסכם סופי.

  למרות שבורר או מגשר יכול להיות כל בעל מקצוע בעל ידע בעסק או הנושא שבמרכז הסכסוך, עדיף לשכור עורכי דין מוסמכים בעלי השכלה משפטית נוסף על הידע בנושא השנוי במחלוקת.

  לעו"ד ליטיגציה ניסיון רב בעריכת מסמכים משפטיים והוא בקיא בחוק, דבר המועיל בכל הנוגע להסכמי בוררות וגישור.

  הסכמי גישור ובוררות טובים, הם הסכמים ה"סוגרים" את הסכסוך כולו ומאפשרים לצדדים כאשר ההסכמים הללו מגיעים לבית המשפט, סביר יותר שהם יאושרו מכיוון שהם נכתבים על פי החוק.

למידע נוסף ולקביעת התייעצות ראשונית עם עו"ד מקרקעין אנא התקשרו למספר 077-2200122

אודות הכותב

Picture of עו"ד זלצר

עו"ד זלצר

עו"ד ונוטריון עמיחי זלצר,
חבר ועדת קניין בלשכת עורכי הדין.
בעל הסמכת נוטריון של משרד המשפטים.
עו"ד זלצר עוסק במקרקעין, ליטיגציה וגביית חובות ובעל ניסיון של למעלה מעשור והצלחות רבות בקריירה המקצועית שלו. הכל תוך הקפדה על מתן שירות משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, רגישות ואדיבות גם יחד.

לקוחות ממליצים

Sarah Mamane
Sarah Mamane
2023-07-26
אני תושבת חוץ. נקלעתי למצב בישראל בו הייתי זקוקה  לעורך דין אשר ינהל תיק מסובך בנושא מקרקעין .לפני שפניתי לעמיחי , נפלתי קורבן בידיו  של עורך דין חסר אמינות  וחסר מקצועיות ‏שכל מטרתו הייתה לגזול כסף.לשמחתי דרך האינטרנט קראתי כתבות שכתב עורך דין ‏עמיחי  זלצר שהיו מאוד רלוונטיות לנושא שלי.   יצרתי עם עמיחי  קשר מחו״ל, ולאחר שיחה ארוכה לקחתי את הסיכון לעבוד איתו. למרות שלא הייתה לי היכרות מוקדמת איתו זה היה הסיכון הכיא שווה והכי טוב שאי פעם לקחתי.  עמיחי לא רק הוכיח את עצמו כעורך דין מקצועי עם ידע ומומחיות , אלא הוכיח את עצמו כבנאדם אמין  , ישר ויותר מכל אנושי . ‏האיכפתיות שלו , היחס החם והיושר עלו על הציפיות שלי . ‏במקום לגרור אותי להמשיך בתיק ותוך כדי כך  לאפשר לעצמו לגבות  יותר כספים הוא המליץ לי לסיים עם התיק ולהגיע לפשרה. פשרה שהייתה טובה לי, עמיחי זלצר הוכיח שמטרתו ודאגתו היתה טובתי כלקוחה לפני ‏דאגתו לרווחתו  הכלכלית. ‏
רונן ברנשטיין
רונן ברנשטיין
2023-07-12
עמיחי זלצר יש אחד! אדם מדהים, בעל אישיות טובה, מקצועי ברמות אחרות, זמין בכל שעה ומעלה הכל בן אדם עם לב ענק וערכים.
yohanan babadjanov
yohanan babadjanov
2023-06-29
עורך דין ברמה מאוד גבוהה. בעל ידע וניסיון רבים. חסך לנו הוצאות מיותרות חוויה מאוד חיובית. ממליץ בחום! תודה רבה עמיחי!
ram netzer
ram netzer
2023-01-28
‏טוב אז אתחיל מהסוף עוד עמיחי זלצר חסך לי הרבה כאב ראש ופוטנציאל לתסבוכת משפטית לא פשוטה. אל עמיחי פניתי ‏בשיאו של תהליך משפטי לא קל של חתימה על הסכם חשוב. סביב התהליך היו לא מעט דילמות משפטיות סבוכות. עמיחי ישב איתי בנועם ובסבלנות ‏והציע מספר פתרונות לבעיות שעלו ובסופו של דבר יצר כלי טיפול מדויקים שאפשרו להגיע לחתימה על ההסכם. ממליץ בכל פה ,עו״ד ברמה הכי גבוה אבל קודם כל בן אדם.
Ralph Hassoun
Ralph Hassoun
2022-12-14
appreciated the follow-up and professionalism of Amihaï. He provided quick answers to all questions and completed his task with efficiency. Thanks. Ralph Hassoun
matan farhi
matan farhi
2022-09-21
עורך דין פשוט מצוין!!! נתן שירות הכי מקצועי שיש, תמיד זמין לכל שאלה,סבלני מאוד, עשה בשבילי הרבה יותר ממה שמצופה מעורך דין סטנדרטי לעשות. ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים
אליה בנין
אליה בנין
2022-08-01
לא בכל יום זוכים למצוא עו"ד אמין ומקצועי. בעל ניסיון עשיר וידע רב. ממליץ בחום. עובדים מעל עשור יחד.
פול בדנני
פול בדנני
2022-06-23
עורך דין קשוב ואכפתי ,נתן לי מענה מידי ועזר לי מאוד במהלך כל התהליך ,ממליץ בחום 🙂
Assaf Tal
Assaf Tal
2022-06-14
עמיחי עורך דין משכמו ומעלה. קודם כל בן אדם ואח"כ בעל מקצוע. עמיחי קשוב מאוד ללקוח, מקצועי ודייקן. טיפל בנו בסבלנות ובמקצועיות רבה וכן בזמינות גבוהה. מומלץ בחום לכל עסקת מקרקעין.
אביאל מלכה
אביאל מלכה
2022-06-14
עו"ד תותח ומקצועי, לקחתי אותו לסגור חוזה מול חברת בניה, במהלך כל התקופה עמיחי התנהל בצורה מקצועית מאוד מול החברה, ידע מה לדרוש וכיצד נכון יהיה לפעול. הזמינות והשירות היו מעל ומעבר. ממליץ בחום.

למידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר

המלצות

ג.מ.

-לוד

לפני מספר חודשים נתקלתי בבעיה משפטית. הייתי חסרת אונים מול הבעיה ולא ידעתי איך להתמודד איתה. חברה טובה הפנתה אותי לזלצר עורכי דין והמליצה לי להתייעץ עם עו"ד עמיחי זלצר. כבר בפגישה הראשונה בינינו עו"ד זלצר הרגיע אותי ונתן לי להרגיש שאני במקום הנכון. לאחר מכן, הסביר לי עו"ד זלצר שהבעיה פתירה ובטיפול נכון ומקצועי ניתן תוך חודשים ספורים לפתור אותה לחלוטין. לאחר פגישת ההיכרות היה לי ברור כי את התיק שלי עו"ד זלצר ינהל. לשמחתי, תוך תקופה קצרה בזכות הייעוץ המשפטי המסור של זלצר עורכי דין, הבעיה נפתרה.