רשלנות רפואית בארצות הברית | תביעת רשלנות רפואית בארה"ב

רשלנות רפואית בארצות הברית (חלק ראשון)

ישראלים רבים נוסעים לארצות הברית כדי לקבל טיפולים רפואיים, בין אם מדובר בטיפולים שלא ניתן לקבל בישראל ובין אם מדובר בטיפול שניתן במהלך טיול. למרבה הצער, ישנם מקרים שישראלים המקבלים טיפול רפואי בארצות הברית, סובלים ממקרים של רשלנות רפואית בארצות הברית. במקרים שכאלה, חשוב לקבל ייעוץ מעורך דין אמריקאי הבקיא בתביעות רשלנות רפואית וידע להעניק מידע רלבנטי בנוגע תביעות רשלנות רפואית בארצות הברית.

בעוד רוב הרופאים, אחיות, וספקי בריאות אחרים עובדים קשה כדי לעזור לחולים ולקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, תוך כך עושים אלה את מירב המאמצים למניעת טעויות ולמנוע פגיעה בחולים המטופלים על ידם, למרבה הצער, גם בארצות הברית ישנם לא מעט מקרים של רשלנות רפואית. בכל שנה נרשמים בארצות הברית כולה עשרות רבות של מקרים בהם מטפלים מתרשלים מסיבות שונות בטיפול הרפואי אותו הם מעניקים למטופליהם.

אם את או אתה או אדם אהוב עליך סובל מפגיעה כתוצאה מרשלנות שנגרמה בשל טיפול רפואי לקוי, כדאי מאוד להמליץ לאותו אדם לקבל ייעוץ משפטי ולברר אפשרות של תביעת רשלנות רפואית. תביעת הרשלנות הרפואית אמנם לא תוכל להשיב את המצב לקדמותו אולם לעיתים תוכל היא להקל על חייו של האדם שנפגע בשל הרשלנות הרפואית.

עו"ד רשלנות רפואית בארצות הברית

משרד זלצר עורכי דין טיפול במקרים רבים של ישראלים שנזקקו לעורך דין נזיקין בארצות הברית, בעזרת שיתופי הפעולה הנרחבים של המשרד בכל רחבי ארצות הברית בשילוב עם ההבנה המשפטית המעמיקה שמביא המשרד בישראל, נוכל לסייע לך או לקרוביך לעמוד על זכויותיך ולקבל פיצוי על הנזק שנגרם לך.

אנחנו נבחן את מקרה הרשלנות הרפואית שלך ונבדוק את סיכויי תביעתך.

כמה נפוצה הרשלנות הרפואית בארצות הברית?

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר רופאים, אחיות, כוח העזר, עוזרים, ועובדי רפואה אחרים מעניקים טיפולים רפואיים שגויים או שאינם מתאימים למקרה המדובר וגורמים לנזק לחולה. על פי האקדמיה הלאומית למדעים, כ-98,000 אמריקנים מתים מידי שנה כתוצאה מרשלנות רפואית. המדובר במספרים אדירים שכלל לא ניתן לתפוס.

איך תדעו שסבלתם מרשלנות רפואית בארצות הברית?

הקביעה אם המטפל הרפואי העניק את רמת הטיפול הנדרשת והעניק את הטיפול הנכסון, מבוססת על שוואת הטיפול שהיה צריך להיניתן למטופל במקרה זה, ע"י איש מקצוע אחר בנסיבות המקרה, כמובן תוך השוואה למיקום הגאוגרפי ולשיטות הטיפול המקובלות במקום בו ניתן הטיפול.

כלומר, האם רופא אחר באותן נסיבות היה נותן את אותו טיפול ומה אותו רופא היה עושה בנסיבות המתוארות של המקרה.  התשובות לשאלות אלה הן הבסיס לכל אותן תביעות רשלנות רפואית. בין אם מדובר בתביעת רשלנות רפואית בישראל ובין באם בתביעת רשלנות רפואית בארצות הברית. בתביעות אלה, יותר מאשר בתביעות נזיקין אחרות, מתעורר הצורך בקבלת חוות דעת של עדים מומחים שיוכלו לשפוך אור על הטיפול שניתן במקרה המדובר והטיפול שצריך היה להינתן באותן נסיבות.

יש לזכור כי שיטת המשפט האמריקאית עושה שימוש בחבר מושבעים ולאלה האחרונים השפעה גדולה ולפעמים מכרעת על תוצאות ההליך המשפטי.

עורכי דין הרשלנות הרפואית במשרד זלצר עורכי דין, יחד עם המשרדים השותפים לנו בארצות הברית, יוכלו להעניק לכם את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר לו את נזקקים.

צרו קשר עוד היום לבירור המצב המשפטי של המקרה בו נתקלתם

077-2200122

יש לשים לב לפנות בסמוך ככל הניתן למועד האירוע, תקופות הרשלנות הרפואית בארצות הברית שונות מהתקופות המוכרות לנו בישראל, על כן, חובה לשים לב לתקופות ההתיישנות.