נקלעת לצרה משפטית? קיבלת לידך כתב תביעה באופן בלתי צפוי? שוקל להגיש תביעה נגד צד שני שביצע כלפיך עוולה? אם אתה מהנהן בראשך בעודך קורא שורות אלה, דע, כי הגעת אל המקום הנכון.

 

למשרד זלצר עורכי דין מחלקת ליטיגציה פעילה וענפה, שתעניק לך ייעוץ ראשוני בנושא התביעה שלך, תייצג אותך בבית המשפט, תסייע לך להשיג את המגיע לך ותחתור לתוצאות האפקטיביות עבורך. אנחנו נקפיד גם, במידת הצורך להציע לך הליכים אלטרנטיביים לטיפול בסכסוך שלך, ונייעץ לך במידת הצורך, האם להכנס להדתיינות משפטית עפ"י הנתונים שתמסור לנו.

 

כמה דברים נוספים שכדאי לדעת על שירותי הליטיגציה שלנו בזלצר עורכי דין:

 

  • משרדנו מציע ייצוג בכל הערכאות השיפוטיות (שלום, מחוזי, עליון, בג"צ), ובבתי הדין השונים. כמו כן, אנו מייצגים את לקוחותיו בערכאות מעין שיפוטיות, בוועדות ערער שונות, בהליכי בוררות ובהליכי גישור שונים.  
  • בנוסף לכתבי בי דין בשלל הערכאות המוזכרות, במידה ונקלעת לסכסוך שעתיד להתברר בבית משפט לתביעות קטנות, משרדנו מציע שירותי ייעוץ משפטי (ללא ייצוג) לזקוקים לייעוץ משפטי בתביעות קטנות בין אם אתה תובע או נתבע.

 

משרד זלצר עורכי דין מעניק שירותי ליטיגציה בעיקר בתחום האזרחי-מסחרי. אולם, כחלק מהליווי הכולל של לקוחותינו, לעיתים, בתחומים שאינם בלב העשיה שלנו, אנחנו נעזרים בעורכי דין מקצועיים לתחומים שאינם חלק מעיקר עיסוקינו.

על אף שכל עורך דין החבר בלשכת עורכי הדין בישראל, מוסמך לעסוק בליטיגציה, לא כל עורך דין הוא ליטיגטור טוב.
להלן הסיבות שהופכות אותנו לטובים בתחומנו:

 

  • עורכי הדין שלנו מופיעים בערכאות שונות של בתי המשפט באופן שגרתי, הם למודי ניסיון, חדי מחשבה, יצירתיים, בעלי יכולות שכנוע,  מתנהלים כראוי גם בזמני לחץ, אולם, מה שהופך אותם יותר מכל, לליטיגטורים אמיתיים מבטן ומלידה, הוא האהבה שלהם למקצוע וההנאה שלהם ממלאכת הייצוג בבית המשפט.
  • אנחנו, בזלצר עורכי דין, יסודיים מאוד ומקפידים ללמוד את התיק על בוריו כדי לתת את המענה הטוב והיצירתי ביותר לכל אתגר שיעלה במהלך הייצוג בבית המשפט. ניסיון החיים העשיר של עורכי הדין שלנו, הוא שמאפשר לנו להכיר תחומים מגוונים ולאפשר לנו להציע את הייצוג המשפטי הטוב ביותר. 
  • כדי שהלקוח אכן יהפוך לחלק בלתי נפרד מ"צוות העבודה" שלנו, אנחנו נוהגים להסביר לו את כל הפרוצדורות הצפויות במסגרת ההליך המשפטי, וזאת ע"מ לאפשר ללקוח לקחת חלק פעיל בתיק שלו, ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורו. ההכוונה וההסברים שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו מסייעת להם תמיד לקבל החלטות שקולות ומושכלות יותר בנוגע להליך המשפטי בו הם מעורבים.
  • הליך ההתדיינות בבית המשפט הוא תחרותי וקשה, וזאת מאחר וכל צד שואף להטות את הכף לכיוונו ולנצח בהתדיינות (לעיתים גם תוך פגיעה בצד השני להתדיינות). לכן, לצד השליטה הגבוהה בתשתית העובדתית של התיק ובתשתית המשפטית של התיק, ראוי, כי עורך הדין המייצג יגלה גם רגישות ואמפטיה כלפי הלקוח. אנחנו, בזלצר עורכי דין, מלבד הליווי המשפטי, מקפידים לפעול ברגישות כלפי לקוחותינו ולצמצם ככל שניתן את הפגיעה בלקוחותינו בשל ההתדיינות המשפטית.
  • עו"ד עמיחי זלצר, העומד בראש משרד זלצר עורכי דין ושמנהל בקרה על כל התיקים הנמצאים בניהול המשרד, ישמח תמיד לעמוד לרשותך בכל שאלה וסוגייה, גם אם את התיק מנהל עורך דין אחר מהמשרד.

 

אנחנו מזמינים אותך להכיר אותנו באופן אישי יותר ולעמוד מקרוב על המקצועיות שלנו במסגרת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

 

לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית,צרו קשר 077-2200122