עו"ד מקרקעין תל אביב

מחפשים עו״ד מקרקעין בתל אביב? משרד עורכי דין זלצר מתמחה בתחום הנדל"ן ובעל ניסיון רב בעסקאות מקרקעין פשוטות וסבוכות כאחד. משרדנו מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום המקרקעין. בין אם אתם רוכשים או מוכרים נכס שבבעלותכם, בין אם אתם מבקשים להסדיר את הבעלות על הנכס שלכם, בין אם אתם מבקשים להגיש תביעה נגד קבלן שביצע לכם עבודות, בין אם אתם מבקשים לשכור או לרכוש נכס מסחרי, ובין אם נקלעתם לסכסוך משפטי על רקע עסקת נדל"ן הדורש ייצוג בערכאות משפט, לנו יש את הכלים לעזור ולסייע ואל תהססו לפנות אלינו בהקדם.

עו"ד מקרקעין תל אביב

מתי כדאי לפנות לעו"ד העוסק במקרקעין ת"א?

עסקאות מקרקעין, במיוחד עסקאות של רכישה ומכירה הן עסקאות מורכבות בעלות השלכות כלכליות נרחבות. לרוב עסקת רכישה או מכירה של נכס מקרקעין נאמדת במיליוני שקלים ומדובר בסכום בלתי מבוטל עבור תא משפחתי, כאשר ביצוע של עסקה כזו מבלי להיוועץ בעו"ד נדל"ן ומבלי לבחון את כל הסיכונים וההיבטים המשפטיים הכרוכים בהוצאת עסקה שכזו אל הפועל יכולה לחשוף אתכם לסיכון רב. פנייה מוקדמת לעורך דין מקרקעין תל אביב, שיש לו יידע וניסיון בתחום יכולה להעניק לכם "ראש שקט" בעת ביצוע העסקה ומכיוון שעוה"ד יידע לשמור על האינטרסים שלכם ולהגן עליכם מפני סיכונים מיותרים שאתם אפילו לא מודעים לקיומם.

מה בדיוק עושה עורך דין מקרקעין תל אביב?

אם אתם מבצעים עסקת רכישה או מכירה של נכס, עוה"ד יבצע בדיקות מקדמיות בדבר הזכויות הרשומות בנכס וייבחן שאין בעסקה "נורות אזהרה"  שעליכם לשים לב אליהם. עוה"ד יוציא בדרך כלל נסח טאבו ויבחן את היבטי הזכויות בנכס, יערוך עבורכם את חישוב מס הרכישה או מס השבח אשר יהיה עליכם לשלם בגין ביצוע העסקה ואף יערוך עבורכם את הסכם המכר וינהל את המשא ומתן עם הצד השני תוך שהוא שומר על מכלול האינטרסים שלכם ודואג כי העסקה תצא אל הפועל תוך שאתם מוגנים בצורה הטובה ביותר בביצוע העסקה. 

אז איזה עו"ד מקרקעין בת"א כדאי לבחור?

כאשר אתם בוחרים עו"ד שייצג אתכם בעסקה, חשוב לבדוק שמדובר בעו"ד בעל ניסיון רב במקרקעין ונדל"ן וכי עוה"ד עוסק בעסקאות מסוג זה כדבר שבשגרה. עו"ד מקרקעין מומחה, יהיה בעל יידע נרחב בדיני נדל"ן, יידע לבצע עבורכם את הבדיקות המקדימות לנכס אותו אתם רוכשים או לערוך את הסכם המכר בצורה המתאימה לנכס אותו אתם מוכרים תוך הגנה מלאה עליכם. כמו כן, עורך דין המתמחה בנדל"ן יוכל לערוך עבורכם חישובים שונים של מיסי מקרקעין אשר יכולים לחול עליכם בעת ביצוע העסקה, יכיר את שוק הנדל"ן הישראלי, לרוב יהיו לו קשרים ענפים עם בעלי מקצוע שונים בתחום הנדל"ן (מתווכים, שמאים, מהנדסים, קבלנים) וואף יידע לנהל עבורכם משא ומתן בצורה הטובה ביותר להשגת התנאים הטובים ביותר לעסקה אותה אתם מבקשים לבצע. כמו כן, עורך הדין יוכל לסייע לכם להגן על זכויותיכם ככל שניתן ויוכל להקטין את חשיפתכם לסיכונים. 

אם אתם מעוניינים בעו״ד מקרקעין תל אביב, כדאי שתדעו שלמשרדנו ידע נרחב בניהול עסקאות נדל"ן עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. עורך דין מקרקעין תל אביב מטעמנו יישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בניהול עסקת המקרקעין באופן הטוב ביותר עבורכם.