תביעות נזיקין בארצות הברית

במידה ונפגעת בצורה כלשהי במהלך ביקורך בארה"ב וכעת אתה בישראל, דע כי אתה עדיין יכול לממש את זכויותיך בתביעת נזיקין בארה"ב. למשרדינו שיתוף פעולה פורה על משרדים שונים בארה"ב בתחום הנזיקין ולעו"ד זלצר נסיון נרחב בייצוג ישראלים המבקשים לתבוע פיצויים בארה"ב.

ישראלים רבים מבקרים בארה"ב לכל אורך השנה למטרות שונות לרבות טיולים, ביקורים של משפחה, נסיעות עסקים ועוד. לצדם, יהודים רבים מארה"ב בוחרים לעשות את הדרך מארה"ב לישראל על מנת לעלות לישראל, לחיות במדינת היהודים ולהפוך לחלק מהחברה הישראלית. חשוב לדעת כי במקרים רבים, אנשים שנפצעו על אדמת ארה"ב, יכולים לממש את זכויותיהם ולתבוע בשל אותה פגיעה ובמקרים מסויימים אף לזכות לפיצוי כספי משמעותי, גם לאחר שעזבו את ארה"ב.

 מי זכאי לתבוע נזיקין?

תביעת נזיקין באשר לנזק אשר נגרם לך על אדמת ארה"ב יכול לתבוע כל מי שביקר בארה"ב בין אם במהלך טיול או בין אם במהלך נסיעת עסקים. גם ציבור העולים מארה"ב יכולים לתבוע נזיקין כאשר הם כבר בישראל. הכל כמובן בכפוף לסוג הפציעה, לסיבות הפציעה ולזמן שחלף מאז הפציעה.

איך אנו עושים זאת?
משרדנו מחזיק מזה שנים רבות בקשרים הדוקים עם משרדי עורכי דין מהגדולים ביותר בארה"ב ומתוך כך מנהל שיתופי פעולה פורים במגוון רחב של תחומים משפטיים בעולם הנזיקין. אנו נעזרים בקשרינו עם משרדי עורכי הדין הגדולים בארה"ב, על מנת לאפשר לכל אותם לקוחות שפונים אלינו לממש את זכויותיהם בקשר לתביעות נזיקין בארה"ב. בין אם מדובר בתאונת דרכים בארה"ב, רשלנות רפואית בארה"ב, תאונת עבודה או כל נזק גופני אחר שהתרחש על אדמת ארה"ב..

סוגי התביעות אותם אנו מנהלים עבור לקוחותינו הישראליים והאמריקאי, הינם רבים ומגוונים, בין לקוחותינו ניתן למצוא: נפגעי תאונות דרכים בארה"ב, נפגעים של רשלנות רפואית בארה"ב, נפגעים שנפצעו בשל מחדלים שונים של רשויות בארה"ב ועוד מגוון רחב של תביעות שהוגשו באמצעות משרדינו בארה"ב.

משרדינו מתמחה בתביעות נזיקין בארה"ב במגוון תחומים לרבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, אחריות מוצר, תאונות עבודה, נפילה או החלקה בשטחים ציבוריים ועוד.

צרו קשר לפגישת ייעוץ ראשונית 077-2200122