תביעה פגיעת ראש בארצות הברית | תביעה פגיעת ראש בארה"ב

פגיעה מוחית טראומטית

פגיעה מוחית טראומטית (TBI) הינה הגורם המוביל למוות ונכות בארצות הברית. כפי שדווח על ידי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), כ -1.7 מיליון בני אדם סובלים מפגיעה מוחית טראומטית בכל שנה ושנה. המרכז לבקרת מחלות בארצות הברית, קובע כי נפגעים רבים סובלים מפגיעות ראש, ואחוז נכבד מנפגעי הראש אינם שורדים את פגיעות הראש הללו.

עורך דין פגיעות ראש טראומטיות בארצות הברית

סיבות שכיחות של פגיעות ראש טראומטיות בארה"ב

תאונות דרכים בארה"ב הינן מהגורמים המובילים לפגיעות ראש. בין אם מדובר בפגיעת ראש קלה ובין אם מדובר בפגיעות ראש קשות, בשלב הראשוני לאחר התאונה, לא ניתן לדעת את חומרת הפגיעה ותמיד קיים חשש ממשי מפגיעת ראש קשה.  פגיעות ראש יכולת להגרם כתוצאה מחבטה, מכה של הראש באובייקט, כגון השמשה הקדמית של הרכב, כתובצאה מפגיעה בדפנות הרכב ועוד. למרבה ההפתעה, פגיעת ראש יכולה לגרם גם כתוצאה מצליפת השוט, בשל ההאצה/האטה הפתאומית והתנועה המהירה של המוח בתוך חלל הגוגלגולת. כלומר, פגיעת ראש עלולה להגרם גם כאשר הראש לא נחבט בגורם חיצוני. פגיעות ראש רבות, הינן תוצאה של שטפי דם פנימיים בתוך חלל הגולגולת, פיתול או אפילו קריעה של רקמת המוח. למרבה הצער, נזק מוחי עלול להגרם לא רק בעת התאונה כי אם גם לאחר התאונה. נזק שכזה עלולה להופיע אפילו מספר שעות או ימים לאחר התאונה. לרוב בשל דימום פנימי בחלל הגולגולת או בשל שטפי דם בחלל הגולגולת.

פגיעות ראש טראומטיות עלולות להוביל לפגיעה זמנית או קבועה של הפונקציות של המוח. הן יכולות להופיע אצל הנפגעים במידות שונות של עוצמה. בין אם יהיה ניתן לזהות אותן בשל עוצמתן ובין אם יהיה ניתן לזהותן רק באמצעים טכנולוגיים.

לפגיעות ראש עלולות להיות השלכות הרות גורל, במקרים רבים אף מדובר בסכנת חיים של ממש.

האוכלוסיה הרגישה ביותר לפגיעות ראש הינה ילדים מתחת לגיל 4, מתבגרים בגילאים 15-19 וכן אוכלוסיית הקשישים, אלה הן האוכלוסיות הרגישות ביותר לפגיעות ראש.

המצבים הנפוצים ביותר שבהם פגיעות ראש טאומטיות עלולות להתרחש:

תאונות דרכים ברכב

תאונות אופנועים

תאונות נפילה והחלקה

רשלנות רפואית

סיכויי ההצלחה של תביעות פגיעות ראש בארה"ב

כמו בכל תחומי המשפט, קשה מאוד עד לא אפשר לנתח באופן מדוייק את סיכויי ההצלחה של תביעה מראש. המשימה בתביעות בארצות הברית, קשה אף יותר.

מדובר בתביעות מורכבות מאוד אשר כמובן תלויות במספר גורמים לא מבוטל.

תביעות בשל פגיעות ראש בארצות הברית דורשות מומחיות מיוחדת. אמנם מדובר בתביעת נזיקין, אולם תחום פגיעות הראש דורש מומחיות מיוחדת ומומחיות זו חיונית להצלחת התביעה.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם משרד עורכי דין אמריקאי, משרד אשר בעל מחלקה מיוחדת המתמחה בתביעות בשל פגיעות ראש בארצות הברית. משרדנו עובד עם מספר גדול של מומחים רפואיים המוכרים על ידי בתי המשפט בארצות הברית אשר מספקים חוות דעת לצורך הגשת תביעה בשל פגיעת ראש בארצות הברית.

בנוסף למומחים הרפואיים, ברשותינו רשימה ארוכה של מומחים אחרים כגון כלכלנים, אקטוארים ומומחים אחרים הנדרשים על מנת להצליח ולקבל את מלא הפיצוי עבור פגיעת הראש ממנה אתם או אחד מיקיריכם סובל.

אם אתם או אחד מיקיריכם סובל מפגיעת ראש כתוצאה מתאונה בארצות הברית צרו קשר עם משרדנו עוד היום לתיאום פגישת היכרות ולהערכת סיכויי התביעה שלכם.

צרו קשר עוד היום לבירור המצב המשפטי של המקרה בו נתקלתם

077-2200122

יש לשים לב לפנות בסמוך ככל הניתן למועד האירוע, תקופות ההתיישנות בארצות הברית שונות מהתקופות המוכרות לנו בישראל, על כן, חובה לשים לב לתקופת ההתיישנות.