תביעות נזיקין בארה״ב

תביעות נזיקין בארה״ב - זלצר עורכי דין. אם נפגעתם פנו אלינו לקבלת פיצוי

תביעות נזיקין בארצות הברית

משרד עורכי הדין זלצר מספק ייעוץ משפטי וייצוג לנפגעים בארה"ב.

שירותים אלה ניתנים לנפגעים המבקשים להגיש תביעות נזיקין בארה"ב בשל נזקים אשר נגרמו להם בארצות הברית.

לנו הידע והניסיון (יחד עם המשרדים השותפים לנו) לנהל תביעה נזיקית בארה"ב ולהשיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים.

משרד עורכי דין זלצר מעניק ייעוץ משפטי לנפגעי נזיקין בארצות הברית ומסייע בהגשת תביעות במדינות השונות בארצות הברית. 

תביעות נזיקין בארצות הברית

 • בשנים האחרונות ישראלים רבים מטיילים או נוסעים לנסיעות עסקים בארה"ב. בנוסף, ישנה עלייה גדולה של תושבי ארה"ב הבוחרים לעלות ולהתגורר בישראל.

  בין אם נפגעת בארה"ב במסגרת ביקור עסקים או טיול, ובין אם אתה אזרח אמריקאי שעלה לישראל, דע לך שיש מי שיסייע לך לקבל את הפיצוי הראוי עבור הנזק שנגרם לך בארה"ב.

  המערכת המשפטית בארה"ב מכירה בזכויותיהם של נפגעים לקבל פיצוי בשל פגיעותיהם, גם אם הם אינם אזרחי ארצות הברית.

  משרדינו, יסייע לך לקבל את הפיצוי עבור הנזקים שנגרמו לך בארה"ב.

   אנחנו, בזלצר עורכי דין, נשמח להעניק לך ליווי משפטי, שיסייע לך לקבל פיצוי בשל הנזקים שנגרמו לך בארה"ב.

  משרד זלצר עורכי דין בשיתוף עם משרדי עורכי דין אמריקאיים עוסק בייצוג תובעים הרוצים לקבל פיצוי על נזקים שנגרמו להם בארה"ב, בין השאר בתחומים הבאים: 

   

  תביעות נזיקין בארה"ב הן נושא מורכב הדורש מקצועיות והתמחות ייחודית, לרוב מדובר בתביעות בהיקפים כלכליים משמעותיים הדורשות ידע, ניסיון והיכרות עם עולם המשפט האמריקאי. בשל אופיין המיוחד של תביעות אלה, יש צורך במשרד עורכי דין המתאים ביותר לכך.

   

  אז מה הופך אותנו, בזלצר עורכי דין, למתאימים לתביעות אלה, ומדוע כדאי לך לפנות דווקא אלינו?

  למשרדינו שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין שונים בארה"ב, משרדים מובילים מהשורה הראשונה, משרדים בעלי ניסיון רב ובעלי עבר עשיר של הצלחות וגביית פיצויים של מאות מיליוני דולרים עבור לקוחותיהם.

  המשרדים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה, יובילו את התביעות עבור הנפגעים במקצועיות, ניסיון, ותוך רגישות מלאה עד לקבלת הפיצוי ההולם את הנזק שנגרם להם.

  אנחנו בזלצר עורכי דין, מבינים כי הלקוחות שלנו, אינם בקיאים ברזי עולם המשפט האמריקאי, ובדיוק מסיבה זו, אנו מלווים אותם בסבלנות, תוך הסברים מלאים בעברית או באנגלית(בהתאם לצורכיהם) אודות מצב התביעה שלהם.

  אנו מציעים לכם לתבוע את שמגיע לכם בארה"ב תוך קבלת שירות בעברית ממשרד מקומי הזמין בשעות העבודה המקובלות בישראל. תוך אפשרות לקיים פגישות עדכון בישראל, במשרדינו.

  אנחנו נחסוך לכם את הקושי שביצירת קשר עם משרד זר, משרד שאינו רגיל בעבודה עם לקוחות שאינם דוברים אנגלית ו\או אינם רגילים בייצוג נפגעים שאינם תושבי ארה"ב.

  בשל הגישה מסבירת הפנים שלנו והסבלנות שיש לכל אחד מעורכי הדין במשרדנו, נדאג להסביר ללקוחותינו באופן פשוט כל שלב שעליך לעבור בדרך לקבלת הפיצוי.

  מהרגע הראשוני ביותר בו החלטתם לתבוע פיצויים בארה"ב ועד לרגע המיוחל בו תקבלו את הפיצויים.

  היכרותינו עם מערכת הבריאות הישראלית ועם הגופים השונים בישראל, מסייעת לנפגעים ולסייע להם לקבל את המסמך הדרושים להוכחת תביעתם.

  • עו"ד עמיחי זלצר, שימש במשך 5 שנים כנציג מקומי בישראל למשרד עורכי דין אמריקאי מוביל. הקשרים אותם יצר עו"ד זלצר בשנים אלה, הם שמעניקים לנו את הערך המוסף בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין בארה"ב.
  • שיתופי הפעולה שלנו עם המשרדים האמריקאים, מאפשרים לכל אותם אנשים שנפגעו בארה"ב, לתבוע את הפיצויים המגיעים להם, מבלי לחוות את כל אותם קשיים וחששות באיתור ובשכירת שירותיו של עורך דין אמריקאי.

  אנחנו משרד עורכי דין ישראלי המעניק שירותים בעברית ובאנגלית לאזרחי ארה"ב הנמצאים בישראל ולאותם אנשים שביקרו בארה"ב וזקוקים לייעוץ משפטי בתחום הנזיקין בארה"ב.

  כדי שתוכל להיווכח, כי איננו מפזרים הבטחות ללא כיסוי, אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ראשונית, במסגרתה גם תוכל לעמוד על המקצועיות שלנו ועל הניסיון הרב שיש לנו בתחום.

למידע נוסף ולקביעת התייעצות ראשונית עם עו"ד מקרקעין אנא התקשרו למספר 077-2200122

למידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר

חוות דעת

ש.ק – תל אביב

-לקוח

נפגעתי בתאונת דרכים בני ג'רזי – ארצות הברית"

חזרתי לארץ לאחר ניתוח שעברתי ביד סבלתי מכאבים נוראיים והייתי ממש אובד עצות. ביטוח לאומי לא הכירו בפציעה שלי, וכבר חשבתי שאין לי את מי לתבוע ולא יהיה לי ממי לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לי

עשיתי חיפוש בגוגל אחר עורך דין שיכול לתבוע בשבילי בארצות הברית, מעולם לא שכרתי עורך דין דרך האינטרנט. והציפיות שלי היו מאוד נמוכות מהסיפור הזה. קיוויתי רק להחזיר לעצמי את עלויות הטיול שנקטע שבוע לפני הסוף
לשמחתי הרבה, עורך דין עמיחי זלצר ענה לשיחה שלי, קולו המרגיע נתן לי הרגשה שאני בידיים טובות. לאחר הליך מורכב של כשנתיים, קיבלתי סכום משמעותי שלא רק נתן פיצוי על הסבל שנגרם לי, אלא ממש אפשר לי לשלם את ההון העצמי לדירה שרציתי לקנות. בתחילת ההליך לא האמנתי שאוכל לקבל מאות אלפי שקלים על פציעה שחשבתי אפילו לוותר על התביעה. המקצועיות של עורך דין זלצר והצוות בארה"ב, היא שהובילה לתוצאה המעולה. גם כשקיבלנו הצעות פשרה בדרך, עו"ד זלצר המשיך להילחם כדי שאקבל פיצוי מלא. במהלך ניהול ההליך, קיבלתי עדכונים בזמן אמת לגבי מצב התיק וההתנהלות הייתה מצויינת. אם נפגעתם, כדאי לכם ליצור קשר עם עו"ד עמיחי זלצר. הוא ידאג לכם לפיצוי הראוי והכי חשוב, יעשה זאת באנושיות ונחמדות תוך הקשבה אמיתית לכם.