[email protected] | 077-2200122

תביעות נזיקין בארה״ב

תביעות נזיקין בארה״ב - זלצר עורכי דין. אם נפגעתם פנו אלינו לקבלת פיצוי

תביעות נזיקין בארצות הברית

משרד עורכי הדין זלצר מספק ייעוץ משפטי וייצוג לנפגעים בארה"ב.

שירותים אלה ניתנים לנפגעים המבקשים להגיש תביעות נזיקין בארה"ב בשל נזקים אשר נגרמו להם בארצות הברית.

לנו הידע והניסיון (יחד עם המשרדים השותפים לנו) לנהל תביעה נזיקית בארה"ב ולהשיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים.

משרד עורכי דין זלצר מעניק ייעוץ משפטי לנפגעי נזיקין בארצות הברית ומסייע בהגשת תביעות במדינות השונות בארצות הברית. 

תביעות נזיקין בארצות הברית

 • בשנים האחרונות ישראלים רבים מטיילים או נוסעים לנסיעות עסקים בארה"ב. בנוסף, ישנה עלייה גדולה של תושבי ארה"ב הבוחרים לעלות ולהתגורר בישראל.

  בין אם נפגעת בארה"ב במסגרת ביקור עסקים או טיול, ובין אם אתה אזרח אמריקאי שעלה לישראל, דע לך שיש מי שיסייע לך לקבל את הפיצוי הראוי עבור הנזק שנגרם לך בארה"ב.

  המערכת המשפטית בארה"ב מכירה בזכויותיהם של נפגעים לקבל פיצוי בשל פגיעותיהם, גם אם הם אינם אזרחי ארצות הברית.

  משרדינו, יסייע לך לקבל את הפיצוי עבור הנזקים שנגרמו לך בארה"ב.

   אנחנו, בזלצר עורכי דין, נשמח להעניק לך ליווי משפטי, שיסייע לך לקבל פיצוי בשל הנזקים שנגרמו לך בארה"ב.

  משרד זלצר עורכי דין בשיתוף עם משרדי עורכי דין אמריקאיים עוסק בייצוג תובעים הרוצים לקבל פיצוי על נזקים שנגרמו להם בארה"ב, בין השאר בתחומים הבאים: 

   

  תביעות נזיקין בארה"ב הן נושא מורכב הדורש מקצועיות והתמחות ייחודית, לרוב מדובר בתביעות בהיקפים כלכליים משמעותיים הדורשות ידע, ניסיון והיכרות עם עולם המשפט האמריקאי. בשל אופיין המיוחד של תביעות אלה, יש צורך במשרד עורכי דין המתאים ביותר לכך.

   

  אז מה הופך אותנו, בזלצר עורכי דין, למתאימים לתביעות אלה, ומדוע כדאי לך לפנות דווקא אלינו?

  למשרדינו שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין שונים בארה"ב, משרדים מובילים מהשורה הראשונה, משרדים בעלי ניסיון רב ובעלי עבר עשיר של הצלחות וגביית פיצויים של מאות מיליוני דולרים עבור לקוחותיהם.

  המשרדים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה, יובילו את התביעות עבור הנפגעים במקצועיות, ניסיון, ותוך רגישות מלאה עד לקבלת הפיצוי ההולם את הנזק שנגרם להם.

  אנחנו בזלצר עורכי דין, מבינים כי הלקוחות שלנו, אינם בקיאים ברזי עולם המשפט האמריקאי, ובדיוק מסיבה זו, אנו מלווים אותם בסבלנות, תוך הסברים מלאים בעברית או באנגלית(בהתאם לצורכיהם) אודות מצב התביעה שלהם.

  אנו מציעים לכם לתבוע את שמגיע לכם בארה"ב תוך קבלת שירות בעברית ממשרד מקומי הזמין בשעות העבודה המקובלות בישראל. תוך אפשרות לקיים פגישות עדכון בישראל, במשרדינו.

  אנחנו נחסוך לכם את הקושי שביצירת קשר עם משרד זר, משרד שאינו רגיל בעבודה עם לקוחות שאינם דוברים אנגלית ו\או אינם רגילים בייצוג נפגעים שאינם תושבי ארה"ב.

  בשל הגישה מסבירת הפנים שלנו והסבלנות שיש לכל אחד מעורכי הדין במשרדנו, נדאג להסביר ללקוחותינו באופן פשוט כל שלב שעליך לעבור בדרך לקבלת הפיצוי.

  מהרגע הראשוני ביותר בו החלטתם לתבוע פיצויים בארה"ב ועד לרגע המיוחל בו תקבלו את הפיצויים.

  היכרותינו עם מערכת הבריאות הישראלית ועם הגופים השונים בישראל, מסייעת לנפגעים ולסייע להם לקבל את המסמך הדרושים להוכחת תביעתם.

  • עו"ד עמיחי זלצר, שימש במשך 5 שנים כנציג מקומי בישראל למשרד עורכי דין אמריקאי מוביל. הקשרים אותם יצר עו"ד זלצר בשנים אלה, הם שמעניקים לנו את הערך המוסף בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין בארה"ב.
  • שיתופי הפעולה שלנו עם המשרדים האמריקאים, מאפשרים לכל אותם אנשים שנפגעו בארה"ב, לתבוע את הפיצויים המגיעים להם, מבלי לחוות את כל אותם קשיים וחששות באיתור ובשכירת שירותיו של עורך דין אמריקאי.

  אנחנו משרד עורכי דין ישראלי המעניק שירותים בעברית ובאנגלית לאזרחי ארה"ב הנמצאים בישראל ולאותם אנשים שביקרו בארה"ב וזקוקים לייעוץ משפטי בתחום הנזיקין בארה"ב.

  כדי שתוכל להיווכח, כי איננו מפזרים הבטחות ללא כיסוי, אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ראשונית, במסגרתה גם תוכל לעמוד על המקצועיות שלנו ועל הניסיון הרב שיש לנו בתחום.

למידע נוסף ולקביעת התייעצות ראשונית עם עו"ד מקרקעין אנא התקשרו למספר 077-2200122

אודות הכותב

Picture of עו"ד זלצר

עו"ד זלצר

עו"ד ונוטריון עמיחי זלצר,
חבר ועדת קניין בלשכת עורכי הדין.
בעל הסמכת נוטריון של משרד המשפטים.
עו"ד זלצר עוסק במקרקעין, ליטיגציה וגביית חובות ובעל ניסיון של למעלה מעשור והצלחות רבות בקריירה המקצועית שלו. הכל תוך הקפדה על מתן שירות משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, רגישות ואדיבות גם יחד.

לקוחות ממליצים

Sarah Mamane
Sarah Mamane
2023-07-26
אני תושבת חוץ. נקלעתי למצב בישראל בו הייתי זקוקה  לעורך דין אשר ינהל תיק מסובך בנושא מקרקעין .לפני שפניתי לעמיחי , נפלתי קורבן בידיו  של עורך דין חסר אמינות  וחסר מקצועיות ‏שכל מטרתו הייתה לגזול כסף.לשמחתי דרך האינטרנט קראתי כתבות שכתב עורך דין ‏עמיחי  זלצר שהיו מאוד רלוונטיות לנושא שלי.   יצרתי עם עמיחי  קשר מחו״ל, ולאחר שיחה ארוכה לקחתי את הסיכון לעבוד איתו. למרות שלא הייתה לי היכרות מוקדמת איתו זה היה הסיכון הכיא שווה והכי טוב שאי פעם לקחתי.  עמיחי לא רק הוכיח את עצמו כעורך דין מקצועי עם ידע ומומחיות , אלא הוכיח את עצמו כבנאדם אמין  , ישר ויותר מכל אנושי . ‏האיכפתיות שלו , היחס החם והיושר עלו על הציפיות שלי . ‏במקום לגרור אותי להמשיך בתיק ותוך כדי כך  לאפשר לעצמו לגבות  יותר כספים הוא המליץ לי לסיים עם התיק ולהגיע לפשרה. פשרה שהייתה טובה לי, עמיחי זלצר הוכיח שמטרתו ודאגתו היתה טובתי כלקוחה לפני ‏דאגתו לרווחתו  הכלכלית. ‏
רונן ברנשטיין
רונן ברנשטיין
2023-07-12
עמיחי זלצר יש אחד! אדם מדהים, בעל אישיות טובה, מקצועי ברמות אחרות, זמין בכל שעה ומעלה הכל בן אדם עם לב ענק וערכים.
yohanan babadjanov
yohanan babadjanov
2023-06-29
עורך דין ברמה מאוד גבוהה. בעל ידע וניסיון רבים. חסך לנו הוצאות מיותרות חוויה מאוד חיובית. ממליץ בחום! תודה רבה עמיחי!
ram netzer
ram netzer
2023-01-28
‏טוב אז אתחיל מהסוף עוד עמיחי זלצר חסך לי הרבה כאב ראש ופוטנציאל לתסבוכת משפטית לא פשוטה. אל עמיחי פניתי ‏בשיאו של תהליך משפטי לא קל של חתימה על הסכם חשוב. סביב התהליך היו לא מעט דילמות משפטיות סבוכות. עמיחי ישב איתי בנועם ובסבלנות ‏והציע מספר פתרונות לבעיות שעלו ובסופו של דבר יצר כלי טיפול מדויקים שאפשרו להגיע לחתימה על ההסכם. ממליץ בכל פה ,עו״ד ברמה הכי גבוה אבל קודם כל בן אדם.
Ralph Hassoun
Ralph Hassoun
2022-12-14
appreciated the follow-up and professionalism of Amihaï. He provided quick answers to all questions and completed his task with efficiency. Thanks. Ralph Hassoun
matan farhi
matan farhi
2022-09-21
עורך דין פשוט מצוין!!! נתן שירות הכי מקצועי שיש, תמיד זמין לכל שאלה,סבלני מאוד, עשה בשבילי הרבה יותר ממה שמצופה מעורך דין סטנדרטי לעשות. ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים
אליה בנין
אליה בנין
2022-08-01
לא בכל יום זוכים למצוא עו"ד אמין ומקצועי. בעל ניסיון עשיר וידע רב. ממליץ בחום. עובדים מעל עשור יחד.
פול בדנני
פול בדנני
2022-06-23
עורך דין קשוב ואכפתי ,נתן לי מענה מידי ועזר לי מאוד במהלך כל התהליך ,ממליץ בחום 🙂
Assaf Tal
Assaf Tal
2022-06-14
עמיחי עורך דין משכמו ומעלה. קודם כל בן אדם ואח"כ בעל מקצוע. עמיחי קשוב מאוד ללקוח, מקצועי ודייקן. טיפל בנו בסבלנות ובמקצועיות רבה וכן בזמינות גבוהה. מומלץ בחום לכל עסקת מקרקעין.
אביאל מלכה
אביאל מלכה
2022-06-14
עו"ד תותח ומקצועי, לקחתי אותו לסגור חוזה מול חברת בניה, במהלך כל התקופה עמיחי התנהל בצורה מקצועית מאוד מול החברה, ידע מה לדרוש וכיצד נכון יהיה לפעול. הזמינות והשירות היו מעל ומעבר. ממליץ בחום.

למידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר