עורך דין תאונת אופנוע בארה"ב | תאונת אופנוע בארצות הברית

תאונת אופנוע בארצות הברית

רוכבי אופנועים בארצות הברית, נמצאים בסיכון של פי 9 להיפגע על פני נהגים במכונית. לרוכבי אופנועים סיכון של פי 37 לההירג כתוצאה מתאונת דרכים על בפני הנוהגים במכונית. נתונים אלה פורסמו על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בכבישים מהירים בארצות הברית.

תאונות דרכים הן הגורם המוביל לפגיעותיהם של בני 5 עד 34 בארצות הברית, ומספרם של בני 40 ומעלה הנהרגים כתוצאה מתאונות אופנוע בארצות הברית, גבוה אף יותר.

הרשות הלאומית לבטיחות בכבישים המהירים בארצות הברית, העריכה כי מחצית מתאונות האופנועים בארה"ב, הינה תוצאה של רכב שעובר למסלולו של רוכב האופנוע המתקרב. נוסף על כך,  הנתונים מראים כי בשליש מכלל תאונות האופנוע נמצא כי הרוכב היה בהשפעת סמים או אלכוהול בעת התאונה. על מנת להלחם בתופעה המדאיגה, מדינות רבות בארצות הברית, חוקקו חוקים נוקשים ביותר על נהגים שיתפסו נוהגים בהשפעת סמים או אלכוהול. בצורה זו, נחסכו חייהם של נהגים רבים בדרכים. למרבה הצער, מספר מקרי המוות של רוכבי אופנועים, גדול מאוד ואם נביא בחשבון את העובדה שכמיליון אופנועים עולים מידי שנה על כבישי ארצות הברית (במספרים אלה מובאים בחשבון גם אופנועי שטח), הנתונים מדאיגים ביותר ויש חשש ממשי לרוכבי האופנועים בארצות הברית.

מנתוני הרשות הלאומית לבטיחות בכבישים המהירים בארה"ב, עולה כי 5000 אנשים נהרגו ב10 השנים האחרונות כתוצאה מתאונות אופנועים בארצות הברית.

מידי שנה מוגשות בארצות הברית תביעות רבות של רוכבי אופנועים בקשר לתאונות דרכים בהם אלה היו מעורבים. בתביעות אלה נפסקים לעיתים סכומים גדולים מאוד של פיצויים אשר משולמים לאותם רוכבי אופנועים שנפגעו בתאונות האופנועים.

ישראלים רבים המטיילים או חיים בארצות הברית ורוכבים על אופנועים, מוותרים לעיתים (שלא בצדק) על זכותם לתבוע את הנזקים שנגרמו להם בתאונות אופנועים על אדמת ארצות הברית. משרדנו מטפל במקרים רבים של ישראלים שנפגעו בתאונות אופנועים בארה"ב, ומסייע לכל אותם נפגעים לקבל את הפיצוי המגיע להם בשל הנזקים שנגרמו להם.

אם אתה או מישהו מיקירך נפצע או נהרג בתאונת דרכים בארצות הברית, צור קשר עם משרדנו. אנו בעלי שיתופי פעולה נרחבים עם משרדים מובילים בארצות הברית, משרדים שעוסקים בתאונות אופנועים בארה"ב.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ולבחינת המקרה 077-2200122

חוקי ההתיישנות בארצות הברית שונים מחוקי ההתיישנות במדינת ישראל. מומלץ ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים בארצות הברית, סמוך ככל הניתן לאירוע.