כל חברה במהלך חייה עלולה למצוא עצמה מתמודדת עם תביעת נזיקין. זאת בין היתר בשל מודעות חברתית לזכויות האדם, ההתפתחות התעשייתית וחיקוק חוקי היסוד כמו כבוד האדם וחירותו וחופש העיסוק.  טווח העילות לתביעות נזיקין הוא רחב ומפתיע וחברה עלולה להיתבע על ידי עובדיה בדרגותיהם השונות, לקוחותיה, ספקיה ועוד.

עיקר העיסוק של דיני נזיקין, הם אירועים שתוצאתם הישירה או העקיפה היא גרימת נזק על ידי יחיד או קבוצה. העובדה כי  דיני הנזיקין התפתחו לכדי פקודת הנזיקין על ידי המנדט הבריטי, והמשיכו והתפתחו למעשה מהפסיקה ולא מהחקיקה, גורמת למגוון רחב מאוד של תביעות אפשריות.

דיני הנזיקין שואבים את מקורותיהם כאמור מפקודת הנזיקין, מחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומחוקים כמו חוק האחריות למוצרים פגומים, חוק איסור לשון הרע והחוק למניעת מפגעים.  מכל אלה עולה,  כי כל חברה או עסק צריכים  להבטיח את עצמם מחשיפה לתביעות נזיקין,  ואם בכל זאת קמה תביעה נגדה, טוב תעשה אם תבסס הגנה מקיפה ויעילה, בכדי למזער את הנזקים עד כמה שניתן  ולמוסס את התביעה נגדה.

בכדי לבסס תביעת נזיקין, יש להוכיח כי נגרם נזק וכי ניתן להוכיח את הקשר סיבתי בין המעשה לבין הנזק. בכדי להתגונן בפני תביעה שכזו יש להוכיח את היעדרו של הקשר הזה.

זלצר עורכי דין עוסקים בכל הקשור לתביעות נזיקין על כל גווניהן ובמיוחד בייצוג עסקים בתביעות שכאלה.

זלצר עורכי דין מיייצגים בעלי עסקים במגוון נושאים בתחום דיני הנזיקין:

הגנה עצמית

הפרת חוזה עבודה

הפרת חובה חקוקה

אחריות שילוחית

נקלעתם למצב משפטי מורכב? גם אם לא, כדאי שתפנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני. אנו בטוחים שתשארו איתנו גם להמשך המסע המשפטי משום ש:

בזלצר עורכי דין יעמדו לרשותכם במקצועיות, אמינות וישקיעו את כל הידע והניסיון שלו בכל הליך משפטי באשר הוא הקשור לתחום הנזיקין.

מעורבות אישית של עו"ד עמיחי זלצר, תינתן במידת הצורך בכל שלב בהליך תביעת נזיקין.  

הקפדה על הפרטים הקטנים בתביעת נזיקין תגדיל את הסיכויים לסיום מוצלח של הליך משפטי שיכול להיות גורלי בחייהם של כל חברה או עסק.

אתם מוזמנים אלינו לזלצר עורכי דין לפגישת ייעוץ עם המסמכים הרלוונטים ואנו ניתן לכם ייעוץ ראשוני שעשוי למנוע תביעות נזיקין ויתן בידכם כלים להתמודדות עם תביעה שכזו.

אנו בטוחים, כי פגישה כזו, תגרום לכם לבחור במשרדינו לליווי אישי, מקצועי ויסודי לכל אורך הדרך.

לקבלת מידע ראשוני ולקביעת פגישה ייעוץ חייגו:

   077-2200122