כמי שנושא/ת בתפקיד בכיר בחברה או בעסק עצמאי, סביר להניח, כי חשיבות עריכת חוזים והסכמים מהודקים ונטולי פרצות עם עובדים, ספקים ולקוחות ברורה לכם. בתי המשפט הכורעים תחת נטל תביעות בשל הפרת חוזה, מוכיחים כי רבים מהחוזים וההסכמים, עדיין נערכים בפזיזות וללא שימת לב לפרטים הקטנים. 

אם אתם עומדים בפני כריתת חוזה עם עובדים, ספקים ולקוחות אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישה לא מחייבת, ואנו בזלצר עורכי דין, נוכיח לכם כיצד חוזה או הסכם טוב, בו באים לידי ביטוי רצונות הצדדים יכול למנוע את ההליך המשפטי המורכב והארוך. זאת משום שאנו מאמינים כי חוזה או הסכם טוב נשאר תמיד במגירה, וגם אם לא, המחלוקות המתעוררות עשויות להסתיים, מבלי להגיע לפתחו של בית המשפט. במקרה כזה ניתן לומר כי הצדדים יוצאים למסע שעלול להיות ארוך,  יקר לשני הצדדים וכמובן לפגוע במערכת היחסים בין הצדדים.

בזלצר עורכי דין, אנו מאמינים בדברי המשפט הלטיני הקובע כי, הסכמים יש לכבד! אולם, על מנת שניתן יהיה לכבד הסכמים, ההסכמים חייבים להיות מנוסחים בבהירות, במקצועיות, בתום לב, בזהירות ותוך הקפדה על רצונות הצדדים והאווירה הטובה בין הצדדים.

משרדינו מציע בין היתר שירותי ייצוג משפטי לחברות ועסקים בתחום דיני החוזים  בשורה של  נושאים:

 

   • הסכם בין בעלי מניות
   • הסכמי שכירות לנכסים
   • חוזי עבודה מול קבלנים
   • ייעוץ משפטי שוטף לחברות ולעסקים
   • הסכמי עבודה עם עובדים 
   • שירותי גישור ופתרון סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות

 

כדאי שתדעו, כי בזלצר עורכי דין, תוכלו ליהנות מהמחויבות הבלתי מתפשרת ללקוחותינו המתבססת על:

- מקצועיות, ידע ונסיון!

- שירות, שירות ושוב שירות,  הוא מה שעומד לנגד עיננו בכל הקשור ליחסינו עם הלקוחות שלנו.

- במידת הצורך, מעורבות אישית של עו"ד עמיחי זלצר, בכל שלב בהליך קשירת הקשר עם העובד/הלקוח/הספק החל משלב ניהול המו"מ, עריכת החוזה ואכיפתו. זאת גם כאשר אחד מעורכי הדין האחרים במשרד מטפל בתיק.

- קשר ישיר ובלתי אמצעי עם עו"ד עמיחי זלצר, זמינות מלאה של כל אחד מעורכי הדין המטפלים בתיק, כולל אפשרות ליצירת קשר ישיר עם עורך הדין.

- הקפדה על הפרטים הקטנים שהופכים חוזה או הסכם טוב לטוב יותר!

יש לזכור כי חתימה על חוזה או הסכם היא צעד בלתי הפיך וקובע בחיי כל חברה. בזלצר עורכי דין, אנו עוסקים בייעוץ משפטי לחברות, מתמחים בתחום ובאפשרותנו להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר הדרוש לחברתכם בטרם תתקשרו בחוזה או הסכם. אל תתפשרו על מידע שעשוי לקבוע את ההבדל בין הצלחה כבירה לכישלון צורב.

אתם מוזמנים אלינו לזלצר עורכי דין לפגישת ייעוץ עם המסמכים הרלוונטים, ואנו ניתן לכם ייעוץ ראשוני. אחר כך תחליטו כבר בעצמיכם.

אנו בטוחים כי פגישה כזו, תגרום לכם לבחור במשרדינו לליווי אישי, מקצועי ויסודי לכל אורך הדרך.

לקבלת מידע ראשוני ולקביעת פגישה ראשונית חינם חייגו:  077-2200122