תחום הנדל"ן בכלל ותחום ניהול נכסים בפרט, דורשים ידע נרחב במגוון תחומים. עסקת נדל"ן דורשת הבנה במגוון תחומי ידע, הכרת יתרונות השוק,  חסרונותיו והסיכונים שבו. לצד הידע העסקי מסחרי הנדרש בתחום, נדרשת היכרות והבנה של ההיבטים המשפטיים של כל מהלך בביצוע העסקה. תחום המקרקעין על שלל היבטיו, הינו תחום רחב במשפט, הכולל חקיקה ופסיקה ענפה בנושא.

ניהול נדל"ן על ידי משרד עו"ד מבטיח שילוב מנצח בין הבנת הפרקטיקה המשפטית מחד, והבנה מסחרית-עסקית מאידך, רק כך ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר בניהול מו"מ, בסגירת עסקה על כל שלביה, הטרום חוזיים והחוזיים. כיום בעלי נכסים בוחרים יותר ויותר להשתמש בשירותיו של מנהל נכסים, בין אם אתם מתגוררים בחו"ל ובין אם אתם מתגוררים בארץ, אנחנו מציעים שירותי ניהול נכסים מקצועיים, אמינים, בטוחים ומציעים פתרון כולל לניהול הנכס שלכם. ההיכרות שלנו עם בעלי מקצוע שונים וההבנה שלנו בתחום הנדל"ן הם שמקנים לנו יתרון יחסי וזאת מלבד הידע המשפטי הרחב שלנו.

משרד "זלצר עורכי דין" מציע שירותי ניהול נדל"ן לאזרחי מדינת ישראל, לתושבים זרים, לחברות, לקבלנים לארגונים ולעמותות. משרדנו מטפל עבור בעלי נכסים במודיעין, כמו גם בערים אחרות, בקשת רחבה של נושאים בתחום הנדל"ן לרבות, השכרה, מכירה, פירוק שיתוף במקרקעין, פינוי פולשים, גביית דמי שכירות, עריכת הסכמי  נדל"ן שונים ובנושאים נוספים הקשורים בניהול נכסים במודיעין כמו גם בערים נוספות. ניסיונו העסקי העשיר של עו"ד עמיחי זלצר בתחום הנדל"ן הוא שמאפשר לנו ב"זלצר עורכי דין" להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, את התוצאות הטובות ביותר, הן מבחינה משפטית והן מבחינה מסחרית. עו"ד עמיחי זלצר לקח חלק פעיל במספר רב של עסקאות נדל"ן בשנים האחרונות, הן בפן המשפטי והן בפן המסחרי-עסקי, בנוסף, עו"ד עמיחי זלצר מרצה במסגרת קורסי הכנה לבחינת המתווכים של משרד המשפטים. היכרותו המעמיקה והעשירה בתחום ניהול הנדל"ן והמוניטין שצבר, מעניק לנו ב"זלצר עורכי דין" יתרון של ממש בקבלת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

אנו בזלצר עורכי דין מציעים ללקוחותינו מגוון שירותי משפט בתחום ניהול הנדל"ן:

 • ניהול שוטף של נכסים
 • ניהול מו"מ לרכישת נכס
 • ניהול מו"מ למכירת נכס
 • פירוק שיתוף במקרקעין בין שותפים
 • פינוי פולשים מנכסים – הגשת תביעה לפינוי מושכר
 • גביית דמי שכירות עבור בעלי נכסים
 • מכירת נכסים בהליך הכולל התמחרות
 • מימוש נכסים (דירות, בתים ונכסים מסחריים) תוך מקסום התמורה
 • עריכת הסכמי נדל"ן
 • איתור שוכרים פוטנציאלים, איכותיים לנכסים לרבות בירור רקע כלכלי ואיתנות כלכלית
 • ייעוץ משפטי לרכישת נכסים, על כל ההיבטים המשפטים והעסקיים הנדרשים לביצוע עסקת נדל"ן כדאית, כלכלית ובטוחה

תחום הנדל"ן לרבות מכירת נכסים, איתור נכסים ועריכת הסכמי נדל"ן שונים מצריכים  ליווי משפטי ועסקי צמוד בכל אחד משלבי העסקה. אנחנו בזלצר עורכי דין, מעניקים ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך, ומעניקים ללקוחותינו את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר על מנת שיוכלו להיקשר בעסקה הטובה ביותר עבורם. תחום הנדל"ן הוא תחום הדורש מומחיות לצד חשיבה וביצוע מהלכים נכונים. הסיכונים וההפסדים הכרוכים בעסקה לא טובה הינם גבוהים, עסקה לרכישת דירה למשל היא אחת העסקאות הגדולות ביותר בחייו של אדם, חשיבות העסקה, היקפה, הכספים המושקעים בה כמו גם השפעתה על חייו של המתקשר בה הופכים את עסקאות הנדל"ן לנושא מורכב הדורש ליווי על ידי אנשי מקצוע, נדרש ידע עסקי-מסחרי כמו גם הבנת ההיבטים המשפטיים הכרוכים בביצוע העסקה. אנחנו בזלצר עורכי דין, מתמחים בשוק הנדל"ן על שלל היבטיו המסחריים-עסקיים והמשפטיים ומעניקים ללקוחותינו את הייעוץ המשפטי עסקי המקיף והמקצועי ביותר  הנדרש בביצוע עסקאות נדל"ן.

 

עורך דין מקרקעין חולון