בשנים האחרונות ניכרת עלייה מתמדת במספר התביעות המגיעות אל פתחו של בית המשפט על רקע של פגיעות נזיקין. בין אם מדובר בתאונת דרכים, עובד שנפגע בתאונת עבודה כאשר החליק על רצפת משרדו הרטובה, חולה שקיבל טיפול רשלני על-ידי הרופא המטפל או הולך רגל שנחבל כתוצאה ממפגע בשטח ציבורי הנמצא באחריות העירייה. לעיתים, גם כאשר אנחנו רוכשים ביטוח, חברות הביטוח מתנערות מאחריותן במקרים בהם מבקשים אנו לממש את הפוליסה שרכשנו.

חיינו רוויים בסיכונים, העלולים להסב לנו נזק, מבלי שנוכל להתכונן לסיכונים אלה.  

אם גם אתה היית מעורב בסיטואציה בה נגרם נזק לגופך או לרכושך על ידי צד נוסף, אם אתה סבור שמגיע לך פיצוי עבור הנזק. אנחנו בזלצר עורכי דין נשמח לתת לך את הייעוץ המשפטי הדרוש לך בדרך אל קבלת הפיצוי הראוי בגין הפגיעה והנזקים שנגרמו לך כתוצאה מפגיעה זו.

משרדנו מציע, בין היתר, שירותי ייצוג וייעוץ משפטי בתחום הנזיקין בשורה של תחומים, לדוגמא:

 • רשלנות רפואית
 • תאונות דרכים
 • תאונות עבודה
 • תביעות נזיקין נגד עיריות
 • תביעות נזיקין נגד מועצות מקומיות
 • תביעות נזיקין נגד חברות ביטוח

שוק עורכי הדין בישראל רווי. מדוע כדאי לך לפנות דווקא אלינו ובמה אנחנו נבדלים מהאחרים?

 • אחת מאימרותיו הידועות ביותר של אלברט איינשטיין, "המקור היחיד לידע הוא הניסיון".
  עו"ד עמיחי זלצר, העומד בראש משרד זלצר עורכי דין, שימש במשך 5 שנים כנציג ישראלי של משרד עורכי דין אמריקאי The Rothenberg Law Firm. משרד זה הינו מהמובילים בארה"ב לתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית. 
  מאמרתו של איינשטיין, למדים אנו, כי הניסיון שצבר עו"ד עמיחי זלצר במהלך שנים אלה בבניית תיקי נזיקין עבור הלקוחות בהם טיפל, מקנה למשרדנו יתרון משמעותי בתביעות נזיקין והופך אותנו למקור ידע רציני ומקצועי בתחום.  

·        אנחנו לא לוקחים על עצמנו תיקים במצבים בהם נדמה שלא נוכל להשיג את התוצאות המשפטיות הרצויות. במילים אחרות, אתה כלקוח לא רק בוחר אותנו, אלא אנחנו גם בוחרים אותך, ונבחר לייצג אותך רק כאשר נהיה בטוחים שנוכל לתת לך את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר למימוש זכויותך.

·        אנחנו מייחסים חשיבות רבה לפן האישי המאפיין את התקשורת שלנו עם לקוחותינו לא פחות מאשר לפן המקצועי - משפטי של עבודתנו. לכן, אנחנו מטפלים בלקוחות שלנו במסירות וברגישות תוך הבנת הסיטואציה המורכבת שבה הם נתונים הן ברמה הנפשית-רגשית והן ברמה הפיזית.
אנחנו מאמינים, כי מחובתנו לשמור על כבודו של הלקוח, ומקפידים על כך שבפגישות שלנו עימו וכן בזמנים בהם הוא נדרש להעיד בבית המשפט, תימנע ממנו פגיעה נוספת, מעבר לפגיעה שכבר נגרמה לו.

·        יש להדגיש, כי גם במידה ועו"ד עמיחי זלצר, העומד בראש המשרד, לא ינהל את התיק שלך, הוא יהיה מעורב בכל שלב ושלב בתהליך ייצוגך, למן הפגישה הראשונה עימך ועד לתוצאות המשפט.
על-מנת להשיג אותנו בטלפון טלפונית לא תצטרך לעבור סוללה של פקידות ולהמתין מספר ימים, אנו מבטיחים לשמור על זמינות מקסימלית ללקוחותינו ומקפידים להיענות לצרכיהם בהקדם האפשרי.  אצלנו כל לקוח מקבל את מספר הטלפון הנייד של העו"ד המטפל בתיק!

·      כדי להבטיח שהבחירה שלך בנו תהיה הנכונה ביותר עבורך, אנו מזמינים אותך להגיע עם המסמכים הרלבנטיים לפגישת היכרות וייעוץ ראשוני שאינה בתשלום

מאחר ואמרו חכמינו כי אין הנחתום מעיד על עיסתו, ציבור לקוחותינו המרוצים, החוזרים אלינו לקבלת שירותי עריכת דין בתחומים מגוונים, הם שיעידו על השירות המקצועי, האישי, הרגיש והאמין שלנו. 


לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית חייגו 077-2200122