רכשת נכס לאחרונה ואתה מעוניין להשכירו? החלטת להצטרף ליוזמה נדל"נית של חברים לרכישת מגרש המיועד לבנייה? מתכנן למכור את העסק? 

אם תשובתך לאחת מהשאלות הללו היא חיובית, אתה וודאי זקוק לשירותיו של עורך דין  בתחום החוזים, על מנת לנסח חוזה או הסכם שיאפשר לך ולכל הצדדים המעורבים בהתקשרות להתקשר במשותף,בהסכמה תוך מחשבה על הפרטים הקטנים והגדולים שעלולים להקשות על ההתקשרות במקרה הטוב או לגרום למחלוקות במקרה הפחות טוב.

 

בתחום החוזים וההסכמים, כמו גם בתחומים אחרים בעולם המשפט והחיים בכלל, "סוף מעשה במחשבה תחילה" אינה רק סיסמה אלא ממש דרך חשיבה לחיים!

 

אנחנו בזלצר עורכי דין, נשמח לסייע לך לגבש חוזה אידיאלי עבורך, שיעגן את זכויותך ושיביא לידי ביטוי את האינטרסים עליהם אתה שואף לשמור, אנחנו נדאג ללוות אותך לאורך כל אחד מהשלבים, החל מניהול המשא ומתן ועד לחתימה הסופית על החוזה, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים והגדולים גם יחד.

 

משרד זלצר עורכי דין מציע מגוון שירותים משפטיים בתחום החוזים וההסכמים, בין השאר בתחומים הבאים:

 

 • חוזה מכר למכירה או לקניה של דירה (אנחנו לא מייצגים שני צדדים לעסקה במקרים שכאלה!)
 • חוזה שכירות
 • חוזה בין שותפים
 • הסכם שיתוף במקרקעין
 • הסכם בין בעלי מניות
 • חוזה למכירת עסק
 • חוזה למכירת מוניטין
 • חוזה עבודה בין  קבלן למזמין עבודה
 • חוזה עבודה בין מעסיק לעובדים
 • ייעוץ כללי בנושאי חוזים וייצוג צדדים(אחדים) להסכמים

 

שוק עורכי הדין בישראל רווי באנשי מקצוע, ומידי שנה היצע עורכי הדין רק הולך וגדל.
אז מדוע 
כדאי לך לפנות דווקא אלינו?

 

 • יש הסוברים, כי בשל מגמת המשפטיזציה המאפיינת את העולם העסקי, כל מנהל או בעל עסק צריך להכיר את עולם המשפט בבואו להתקשר עם צד שלישי. אנחנו כאן כדי להשאיר אותך מקצועי בתחומך ולחסוך לך זמן יקר! יש להדגיש, ניסיונו של עו"ד עמיחי זלצר, העומד בראש משרד זלצר עורכי דין, הוא שמייחד אותנו. עו"ד עמיחי זלצר הוא לא רק בעל רקע בתחום המשפט, אלא גם מכיר היטב את הסביבה העסקית, ובעל ניסיון משמעותי בסביבה זו. בזכות המיזמים שהוא מקים ומנהל במקביל לעבודתו המשפטית. היכרותו של עו"ד זלצר עם העולם העסקי מקנה לנו בזלצר עורכי דין יתרון המאפשר לנו לנסח חוזים והסכמים, תוך שמירה על העסקה ומערכת היחסית העסקית התקינה, יתרונות אלה, ישרתו את התועלת האישית והעסקית שלך.

 

·         לצד המקצועיות, אנחנו מייחסים חשיבות עליונה גם לתקשורת הבין-אישית שלנו עם לקוחותנו.
הליווי המשפטי שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו מתאפיין ביחס אישי וחם, בנכונות לתת מענה לכל שאלות מטרידה ולהיות זמינים בכל עת. אנחנו מודעים לכך, שהלקוח הממוצע, הזקוק לשירות משפטי, אינו בקיא בחוקים ובמושגים השולטים בעולם המשפט, מה שיכול לעיתים לגרום לו לחוש בלבול, חוסר אונים ואי-וודאות. לכן, אנחנו מקפידים להבהיר כל סוגייה בלתי ברורה, ולהפוך את כל הליך הניהול של המשא ומתן והחתימה על החוזה לידידותיים ונעימים יותר עבור הלקוחות שלנו.

 

·         במסגרת הגישה מסבירת הפנים המאפיינת את העבודה שלנו, אצלנו אין נציגה ווירטואלית, מנהלת אדמיניסטרטיבית או פקידים שמקבלים הודעות. המדיניות שלנו בזלצר עורכי דין היא, כי כל לקוח מקבל את מספר הסלולרי של עורך הדין המייצג, ועל כן יכול לפנות אליו בכל עת.  

 

·         בהקשר זה יש להדגיש, כי במסגרת תפקידו כראש המשרד, מקפיד עו"ד עמיחי זלצר לפקחבכל תיק ובכל שלב בליווי המשפטי של הלקוח, גם אם הוא לא מייצג אותו באופן אישי.

 

·         אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמקצועיות שלנו ולוודא, כי ההתחייבויות שלנו כלפיך אכן עומדות במבחן המציאות, אנחנו מזמינים אותך להגיע אלינו לייעוץ משפטי ראשוני ולפגישת היכרות ללא תשלום.

 

לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ ראשונית חייגו 077-2200122